Товариство Захисту Ведмедів

Закарпатські лісівники разом із WWF запускають перший в Україні проект зі збереження ведмедів

Фото з сайту: typical.if.ua

В Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась зустріч з представниками Всесвітнього фонду дикої природи. На зустрічі присутні — очільник лісової галузі Закарпаття Валерій Мурга, к.б.н., асистент природоохороних проектів Богдан Вихор та перший заступник начальника ЗОУЛМГ Ігор Коцур.

Вперше на Україні Всесвітній фонд дикої природи (WWF) запускає новий проект «Збережемо рідкісні види», покликаний врятувати тварин Карпатського регіону, зокрема, бурого ведмедя.

Відтак з весни 2019 року розпочнеться повномасштабний моніторинг чисельності хижаків Карпат задля їх збереження, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатського ОУЛМГ.

У Закарпатській області налічується понад 100 ведмедів. Це найбільша частка бурих ведмедів у всьому Карпатському регіоні. Новий проект охопить п’ять лісомисливських господарствах — Брустурянське, Мокрянське, Ясінянське, Великобичківське та Довжанське.

Для обліку чисельності хижаків учасники польових робіт використовуватимуть маршрутний облік по слідах на снігу, автоматичні камери, а також молекулярно-генетичний аналіз, матеріал для якого (шерсть і екскременти бурих ведмедів, рисі та вовка) збирають під час експедицій.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');