Товариство Захисту Ведмедів

Ведмеді бродять уздовж стін тісної клітки: як працює звіринець у ДНР

Більшість тварин зоопарку окупованого села Придорожнє Старобешівського району на Донеччині туляться у тісних клітках. Сама територія зоопарку займає 2 га. 20 тис. тварин обслуговує 16 працівників.

Відвідати зоопарк можна за 100 руб. — 41 грн для дорослих і 50 руб. — 20 грн для дітей. Щоб погодувати звірів, зі своїми харчами до зоопарку приходити не можна. Але їжу продають біля входу.

Цікаво, що пригощати звірів можна м’ясом. Погодувати хижака качкою коштує 200 руб. — 83 грн.

Часто відвідувачі скаржаться на нестерпні умови тримання тварин. У тісноті тримають більшість хижаків. Деякі приміщення звіринцю практично завалені невеликими клітками з птахами, кроликами, шиншилами, акваріумами з рибами, черепахами, павуками, зміями. Поруч встановлені 2 клітки з мавпами. В одному з вольєрів знаходиться нільський крокодил. Системи кондиціонування немає, тому відчувається досить різкий запах у приміщеннях.

У вуличних вольєрах простору значно більше. Однак клітки для хижаків затісні. Єдина розвага для ведмедів — бродити уздовж стін клітки. Левам пощастило, їх розмістили у новозбудованому більш просторому вольєрі.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');