Товариство Захисту Ведмедів

В Красноярску примушували ведмедя жерти фото українського президента.

REUTERS/Ilya Naymushin

Ведмідь Буян з красноярському парку флори і фауни Роїв струмок передбачив перемогу чинного президента Петра Порошенка на майбутніх президентських виборах в Україні.

Самцеві запропонували вибрати з трьох найбільш рейтингових кандидатів – Володимира Зеленського, Петра Порошенка та Юлії Тимошенко.

REUTERS/Ilya Naymushin

Перед Буяном розставили гарбуза з фотографіями кандидатів: ведмідь спочатку “ознайомився” з Тимошенко, обнюхав, і навіть куснув, але незабаром передумав. Гарбуз з фотографією Володимира Зеленського його не зацікавила, а от Петро Порошенко одразу привернув увагу Буяна – після нетривалого вивчення, Буян взяв гарбуз гаранта в зуби і пішов їсти, зробивши таким чином свій вибір.

REUTERS/Ilya Naymushin

Це прокоментувала на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

«В РФ, в ЗООПАРКУ в Красноярску, натовп кричав: «Кто угодно, только не Порошенко!» і примушували ведмедя жерти фото українського президента.

Взагалі, зараз в світових медіа виходить дуже багато смішних сюжетів з РФ, п‘яні мешканці якої ридають в буржуйські телекамери : «Ненавидим этава Парашенка. Нам из — за него уже жрать нечева. Давайте изберём …. «. І далі про Зе і інших розкручених в РФ кандідатів і кандидаток , звичайно…

Примітно, що й на деяких українських? телеканалах суцільний сюжет про «кто угодна, толька не Парашенко», на деяких навіть неприховано російською кіношною мовою. Друзі , давайте вже в першому турі оберемо президента України, а не малоросіі. Ми ж українці, а не нещасні ведмеді з красноярського зоопарку чи зеопарку )», — йдеться у дописі Геращенко.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');