Товариство Захисту Ведмедів

На базі відпочинку у селещі Старий Салтів незаконно утримують ведмедів

Про це стало відомо після того, як ведмідь напав на працівницю бази відпочинку у селищі міського типу Старий Салтів.

Адреса: Харківська обл., Вовчанський рн, смт Старий Салтів (за дамбою ліворуч).
Контактні телефони: +380574161825, +380679083919
Сайт : http://parusmaksi.com

На базі також утримуются леви, тигри та інші тварини.

У 53-річної жінки медики зафіксували перелом стегна та рвану рану на нозі від укусу звіра. Про подробиці інциденту розповіли в сюжеті ТСН.

На наступний день після події база виглядає порожньою. Всі двері закриті, тільки леви і вівці визирають через паркан. Три роки тому на іншу працівницю тут напав ягуар. Тоді юрист Олег Михайлов стверджував, що ніколи раніше подібних ситуацій не виникало, однак тепер вона повторилася.

Потерпіла від ведмежих пазурів жінка знаходиться в реанімації, у неї зламано стегно і покусана нога. При проведенні попереднього розслідування стало відомо, що вона з власної необережності під час вбирання потрапила в клітку з твариною, отримавши тілесні ушкодження.

Юрист бази відпочинку запевняє, що керівництво повністю оплачує лікування постраждалої, але про те, як жінка опинилася в клітці з хижаком, пояснити не може. «Там два ведмеді. Найімовірніше, вона хотіла погодувати або почистити. Вона закрила тільки одні двері, а там двоє хижаків», — розповідає Олег Михайлов. До речі, правоохоронців на базі відпочинку запевняють, що зоокуточок не їх.

На даний момент ветеринари обстежують ведмедя, щоб з’ясувати, що викликало агресію. А в поліції обіцяють з’ясувати, кому належать звірі, щоб разом з власниками вирішити, що робити з ними далі.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');