Товариство Захисту Ведмедів

Чому хмельницьких ведмедів не забирають із зоокутка

Клишоногі, яких мали забрати на реабілітацію ще у квітні, досі у Хмельницькому.

Доля ведмедів Аліси та Тімки, які багато років мешкають у хмельницькому парку імені Михайла Чекмана, була вирішено ще на початку року.

Тоді, депутати міської ради прийняли рішення передати клишоногих в реабілітаційний центр міжнародної організації «Благодійний фонд імені Лоуренса Ентоні» у місто Самбір, що на Львівщині.

Представники організації повідомили, що як тільки ведмеді вийдуть із зимової сплячки, вони їх транспортують до притулку для тварин. Чому Аліса і Тімка досі перебувають у зоокутку, сайт «Є» запитав у волонтера організації Анни Масяч.

«Вперше, коли питання передачі ведмедів підіймалося на сесії міської ради, нам відмовили. Депутати відклали розгляд цього питання на наступну сесію, а тим часом ведмеді заснули. У нашому притулку для Аліси і Тімки був приготовлений спеціальний вольєр, який не міг пустувати. Туди ми взяли ведмедів з цирку, які теж потребували реабілітації. Найближчим часом, цей вольєр звільниться, адже реабілітованих тварин ми перевеземо в інше місто. На їхнє місце ми візьмемо Алісу і Тімку. Знаю, що хмельницькі ведмеді не здорові і потребують нашої допомоги. Ми намагаємося якнайшвидше забрати їх до нас», — каже Анна Масяч.

Після відїзду Аліси та Тімки, у парку залишиться їхнє ведмежа — Балу.

Директор КП «Парки та сквери» Олександр Боднарчук каже, що зоокуток не лишиться без ведмедя.

«Вольєр, де зараз живуть Аліса і Тімка, ми відремонтуємо, як тільки вони поїдуть. Там житиме їхнє ведмежа — Балу. Можу запевнити усіх хмельничан, що у нашому зоокутку і далі буде цікаво та весело», — розповів Олександр Боднарчук.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');