Товариство Захисту Ведмедів

Батько та син, який убив ведмедя і її двох дитинчат, ув’язнені на Алясці

AFP/Getty Images

Мати ведмідь і її два дитинча були розстріляні у своєму ложі на Алясці. Чоловік був засуджений до трьох місяців ув’язнення після того, як він і його син потрапили під камеру, яка встановлена Лісовою Службою США і департаменту рибоохорони Аляски.

Обидва чоловіки визнали себе винними в кількох порушеннях, включаючи незаконне вбивство ведмедів. За рішенням суду, Ендрю Реннеру було доручено виплатити штраф у розмірі 9000 доларів, вилучення пікапа, човна і причепа, зброї, лиж і мобільних телефонів. Ліцензію на полювання було скасовано на 10 років. Оуену Реннеру зупинити ліцензію на два роки. Прокурор Аарон Петерсон сказав, що молоду людину вважають менш винними в злочинах.

Facebook/Owen Renner

Відео показало, що чоловіки наближаються до ложі ведмедя, молодший Реннер вистрілив принаймні два постріли, змушуючи дитинчат кричати. Зрештою вони зрозуміли, що звуки надходять від дитинчат, а не мертвої матері та розстріляв ведмежат. Потім камера ловить старшого Реннера, говорячи: «Це не має значення. Потягнувши ведмедя, вони зрозуміли, що за ними стежить камера. Ендрю Реннер кинув тушки дитинчат на сніг. «Вони ніколи не зможуть доказати, що це ми», — сказав він, перш ніж покласти здобич у мішки. Наступні відео показали, що вони повертаються через два дні, щоб забрати тіла дитинчат.

Влада заявила, що Реннер також сфальсифікував документацію на відстріл тварини, та вбив ще кілька ведмедів.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');