Товариство Захисту Ведмедів

Жителя Хмельницької області судитимуть за жорстоке поводження з ведмедями.

Держекоінспекцією в Хмельницькій області у вересні 2013 була проведена перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо поводження жителя Старокостянтинівського району. Останній повідомив, що в селі Веселе місцевий житель утримує бурих ведмедів в неналежних умовах.

При перевірці інспекторами виявлено, що в двох металевих вольєрах містяться чотири бурі ведмеді. У клітці розміром 3 × 8 метрів розмістилися три ведмедя, а в клітці розміром 3 × 6 метра перебуває молодий ведмідь, що є порушенням мінімальних норм площ для утримання та розведення диких тварин, які становлять 30 кв. метрів для однієї особини.

На момент перевірки відповідні дозвільні документи на ведмедів у власника відсутні. Таким чином, мало місце порушення статті. 8 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», ст.ст. 7,19,20 Закону України «Про Червону книгу України», ст 31,34,37,45 Закону України «Про тваринний світ».

На порушника вимог природоохоронного законодавства складено два адміністративних протоколи. Матеріали перевірки передані до суду.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');