Товариство Захисту Ведмедів

Жах який відбувався у гостомельському цирку.

<p>Цирковых медведей держали в жутких условиях на жаре</p> <p>Фото с сайта http://www.kotsubynske.com.ua</p>

Жителі Гостомеля поскаржилися редакції Коцюбінське.com.ua на те, що біля озера знайшли ведмедів, які були укладені в дуже тісні клітки.

Тварини розміщені так, що навіть не можуть випрямитися в повний зріст. Скільки часу вони перебувають у такій неволі — невідомо.

 

12eb6-vedmid0stoit

Фотографії, що засвідчують жорстоке поводження з тваринами, зняв депутат Гостомельського ради, який звернувся до зоозахисникам.

«В минулому році машина з цими ж ведмедями стояла так, щоб можна було побачити їх. Це був, очевидно, рекламний хід, щоб привернути увагу до цирку. У цьому році цих тварин в спектаклі» Шапіто «, який приїхав в Гостомель на вихідні, не задіяли. Жителі могли побачити жорстоке поводження з цими тваринами. Машина стояла на майданчику за зупинкою. Це було менш показово, ніж в минулому «, — розповідає Юрій Марчук, депутат Гостомельського ради.

 

0e09c-img07479

«Ведмеді в таких умовах простояли три дні на спеці. Далі їх вивезли, як мені відомо, в напрямку Києва. Міліцію не викликав, оскільки це у нас точно не дасть результатів. Я звернувся в зоозахисних організацій» 4 лапи «і в екологічну інспекцію. залишив їм повідомлення на сайті, фото і свій контактний номер. від них поки не було ніякої реакції. У минулому році від організації «4 лапи» приїжджали. Фотограф був навіть з «National Geografic», але результату, як я зрозумів, не отримали. чого їх за собою тягати, якщо вони не беруть участь у виставі? «- додає Марчук.

f01c1-vantazhivka

Редакція вирішила зателефонувати за телефонами, вказаними на афіші цирку «Шапіто». Працівник цирку Олег, який підняв трубку, тільки почувши про журналістів, відразу ж сам почав говорити про ведмедів:

«Ведмедів вже немає. Їх немає. Вони не виступають. Чоловік розірвав контракт. Мабуть, вони поїдуть в зоопарк.»

Як правило, ведмедів, яких вилучають у жорстоких власників, доставляють в найбільший в Європі центр реабілітації — Синевир, яке розташоване на заході України.

У Державній екологічній інспекції повідомили, що звернення від депутата Гостомельського ради все-таки отримали.

«У центральному апараті інспекції підготували термінове доручення для проведення термінових заходів інспекційного реагування», — повідомила редакції прес-сектарь Вікторія Малярчук.

 


Після скандалу в ЗМІ до редакції Коцюбінське.com.ua зателефонувала Руденко Валентина. Вона представилася матір’ю власника ведмедів, сказала що є заслуженою артисткою України, і повідомила наступне: «Ведмеді приватні. Не можна ж так наїжджати. Ви не хвилюйтеся, не треба. Ведмеді вже кидаються. Ми їх визначаємо. Мені допомагають в приймальні депутата. Якщо мені не вдасться, я звернуся до вас «.

Вона повідомила, що ведмеді зараз знаходяться в її квартирі в Києві і розповіла, звідки у неї 4-ро клишоногих:

«Якби нам не продавали, то ми б їх не купували. Цих ведмедів нам продали в зоопарку Луганська. І в київському зоопарку. Вони росли у мене вдома. Зараз до людей гірше ставляться, ніж до ведмедів. Шукаєте їх, щоб статтю написати? Знайдіть інші теми. Ви не знаєте, як ми виживаємо. 5 місяців взимку треба годувати. Сезонна робота. треба людям давати жити. Нам продали, ми зробили номер. у мене тварини краще їдять, ніж я. Приходять в цирк люди і запитують, а звірятка є? Ось все так хочуть «.

 

2727e88-2

 

df75895-1

Ось як містили ведмедів в Гостомелі.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');