Товариство Захисту Ведмедів

Другий спеціальний парк для ведмедів відкрили на Житомирщіні.

 

 

Тим часом у кінці 2012 року,міжнародна організація «4 лапи», яка бере участь в програмах порятунку бурих ведмедів, вже облаштувала притулки в Австрії, Німеччині та Болгарії, а тепер взялася за українських клишоногих. 27 листопада перший ведмежа переїхав в спеціально облаштований парк в селі Березівка ​​Житомирського району. Тут створені всі умови для комфортного утримання тварин. Територія площею 10 тисяч кв. м обнесена сіткою, що досягає трьох метрів у висоту.

Парк побудований в дуже короткий термін — всього за два місяці. У парк інвестували 100 тисяч євро. Найближчим часом його планують поглибити в ліс ще на кілька гектарів.

— Парк умовно розділений на три секції, в кожній з яких є басейн і приміщення для тварин, — розповідає керівник проекту «4 лапи» Амір Халіл (на фото). — Триметрова огорожа навколо парку оснащена електропастух. Пульсуючий струм повністю безпечний для тварин. Ми прагнули створити умови максимально наближені до природного середовища проживання, тому сховали всю їжу. Фрукти, риба і мед заховані в різних місцях, і тварині потрібно самому добути собі їжу.

Першого мешканця парку, Настю, ми поселили в першій секції з великим басейном і фонтаном. Крім того, тут багато місця, де вона зможе пограти і знайти собі їжу. Цей ведмежа досить натерпівся і повинен жити в нормальних умовах.

Коли Насті було чотири місяці, її насильно забрали у мами, що живе в Луцькому зоопарку, і нелегально продали в приватну власність до Вінниці, де вона жила у вольєрі площею три квадратних метри. Відео, яке підтверджує злочин, викликало обурення в усьому світі. Лідер проекту «4 лапи» Амір Халіл офіційно конфіскував Настю 5 липня 2012 і повернув її в Луцький зоопарк. Протягом декількох тижнів намагалися звести малечу і її мати. Настя одразу впізнала маму і зраділа їй, але ведмедиця проявила агресію і не прийняла ведмедика.

— У Насті не було можливості навчитися грати, тікати, ховатися, — продовжує Амір Халіл. — Ведмедика тримали для туристів, які могли нагодувати її чим завгодно. Тут же будуть абсолютно інші умови, які необхідні для ведмедя

Президент міжнародної громадської організації захисту тварин «SOS» Тамара Тарнавська впевнена, що ведмежа гідно оцінить тутешні умови.

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');