Товариство Захисту Ведмедів

В центрі порятунку ведмедів «Надія» з’являються нові ведмеді.

Одне ми знаємо напевно, ведмежа Бодя не страждає від запаморочень . Залишається незрозумілим , чи хотів ведмежа потренуватися на високих дерев’яних опорах , оглянути околиці з висоти пташиного польоту або ж захотів гострих відчуттів в центрі порятунку ведмедів , що був заснований організацією Чотири Лапи (FOUR PAWS)в Україні . Спочатку фахівці по роботі із ведмедями жахнулися , але швидко заспокоїлися , як тільки побачили, як молодий ведмідь безстрашно дереться по стовпах і балансує.

Бодя багато чому навчився у любительки полазити , сусідки Насті. Обидва ведмежати стали жертвами безжальних торговців тваринами , на щастя , команді Чотири Лапи вдалося їх врятувати і перевезти в центр для ведмедів у Житомир. Свого часу відео, де Настю забрали у матері обійшло весь світ. Бодя був куплений за 1000 доларів під час журналістського розслідування , щоб продемонструвати , як легко продати й купити молодих тварин.

Гарні новини: після  періоду звикання два молодих ведмедя будуть «соціалізовані «, тобто , будуть жити разом. Вони зможуть разом дертися по деревах , робити відкриття і спостерігати один за одним.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');