Товариство Захисту Ведмедів

Аграрний хутір «Фотруна» с. Лубське

Осередком зеленого туризму є аграрний хутір «Фортуна» в селі Лубське Макарівського району Київської області. Діє він вже 16 років і є одним з небагатьох в Україні, де розведення спортивних коней поєднали з зоопарком та вигодовуванням свійської худоби.
Нашу команду спочатку зустріла сім’я із п’яти верблюдів, які не є постійними жителями господарства, але часто приїжджають у гості разом з іншими учасниками цирку на колесах «Шапіто».
Ведмідь знаходится в тісній клітці близько 3 на 3 метра, влітку дуже спекотно води у ньго не було.
Члени громадської організації «Товариство Захисту Ведмедів» провили бесіду з власником, щодо відправлення тварини в один із реобілітаційних центрів для ведмедів, але власник відмовився.
Господар ферми, Василь Беленчук, тільки-но приїхав з поля, відразу запросив нас на екскурсію. Видно, коли людина обожнює те, чим займається. Завдяки його зусиллям хутір «Фортуна» зараз активно розвивається. За досягнення в галузі фермерства Василь Васильович був обраний одним з учасників проекту «Кращі аграрії».
Більше 50 коней різних порід, верблюди, вовки, ведмідь, левиця, гірські козли, дикі кабани, лебеді, павліни — ще не весь перелік тварин, яких можна тут зустріти. «Охоронці» ферми — алабаї та вівчарки.

095-610-71-85

097-412-60-69

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

gtag('config', 'UA-85272407-14');